Microsoft Surface Duo 2 na nieoficjalnych zdjęciach. Ma 3 aparaty i wielką "wyspę"

Microsoft Surface Duo 2 na nieoficjalnych zdjęciach. Ma 3 aparaty i wielką "wyspę"

Zdjęcia rzekomego Surface Duo 2
Zdjęcia rzekomego Surface Duo 2
Źródło zdjęć: © YouTube, Twitter, Beichen Cao
Oskar Ziomek
26.07.2021 17:06

Microsoft Surface Duo 2 powinien trafić na rynek jesienią bieżącego roku, a już dziś pojawiły się w sieci nieoficjalne zdjęcia tego urządzenia. Choć mowa o typowym "wycieku", jeśli są autentyczne - zdradzają kontrowersyjny pomysł stylistyczny.

Surface Duo 2 miałby bowiem otrzymać 3 główne aparaty fotograficzne umieszczone na potężnej "wyspie" wystającej z urządzenia o dobrych kilka milimetrów. Jeśli na zdjęciach faktycznie widzimy finalne urządzenie, a nie na przykład któryś z prototypów Surface Duo 2, można zapomnieć o wygodnym odkładaniu sprzętu na stół bez etui, bo będzie się chwiać, a wystające aparaty będzie można stosunkowo łatwo uszkodzić.

Można również dyskutować o estetyce takiego rozwiązania. O ile pierwszej i bieżącej generacji Surface Duo nie można wiele zarzucić w kontekście stylistyki, to urządzenie widoczne na zdjęciach trudno już uznać za szczególnie "ładne", szczególnie jeśli w białej wersji obudowy wyspa pozostanie czarna i będzie się tak bardzo rzucać w oczy.

Surface Duo to pierwsze dwuekranowe urządzenie Microsoft z Androidem, które zostało zaprezentowane pod koniec 2019 roku. Chociaż sprzęt jest składany i można z niego dzwonić, Microsoft nigdy nie nazywał go szczególnie chętnie "składanym smartfonem" - co w tamtym okresie było szczególnie modne. Narracja kazała raczej sądzić, że mamy do czynienia z miniaturowym tabletem, który miał się zresztą doczekać swojego "starszego brata" - Surface'a Neo, ale to nie udało się do dzisiaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)