Microsoft także zwróci pieniądze za Cyberpunka 2077

Microsoft także zwróci pieniądze za Cyberpunka 2077

fot. Polygamia (Barnaba Siegel)
fot. Polygamia (Barnaba Siegel)
Piotr Urbaniak
18.12.2020 20:37

Nie tylko Sony, ale, jak ogłoszono, również Microsoft zwróci pieniądze wszystkim niezadowolonym z "Cyberpunka 2077". Choć w przeciwieństwie do konkurencji sprzedaży nie wstrzyma.

Dla Microsoftu kiepska jakość konsolowej wersji "Cyberpunka" to problem podwójny. Bo nie dość, że podstawowy model Xboksa One radzi sobie z produkcją CD Projektu najgorzej spośród wszystkich platform, to w dodatku spółka z Redmond ma umowę marketingową na konsolowe wydanie gry. Swego czasu sprzedawała nawet okolicznościowego Xboksa One X i kontroler.

Niemniej po tym, jak konkurencyjne Sony ogłosiło bardzo liberalną politykę zwrotów, w dodatku wycofując tytuł z bieżącej sprzedaży w PS Store, ciężko było milczeć. Zatem, i Microsoft przyjmie zwroty od wszystkich rozgoryczonych klientów.

Firma jednakowoż nie zamierza wstrzymywać sprzedaży wersji cyfrowej, zapewniając o intensywnie prowadzonych pracach naprawczych. Manifestuje przy tym wyrozumiałość dla dewelopera, który, jak zauważono, został zmuszony do pracy w niezwykle trudnych okolicznościach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (223)