Microsoft Technology Summit 2009 rozpoczęty

Wojciech Kowasz

29.09.2009 13:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozpoczął się pierwszy dzień konferencji Microsoft Technology Summit 2009 - czwartej już edycji największej w Polsce konferencji technicznej organizowanej przez Microsoft. Konferencja tradycyjnie odbywa się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i jak zawsze skierowana jest do specjalistów IT, programistów i pasjonatów technologii Microsoftu. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

Podczas tegorocznej edycji odbędzie się 8 sesji tematcznych, podczas których uczestnicy mogą wybierać spośród około 100 prezentacji i warsztatów w 11 blokach tematycznych. Wśród prelegentów znajdują się pracownicy Microsoftu oraz eksperci zaproszeni z innych firm (także z zagranicy), a także członkowie społeczności nagrodzeni tytułem MVP. Dodatkową atrakcją oprócz prezentacji jest Strefa Ekspertów, w której dyżuruje kilkadziesiąt osób służących swoją pomocą w najtrudniejszych pytaniach technicznych.

Konferencja zakończy się jutro późnym popołudniem, tymczasem pozdrawiamy z Warszawy :-) i już teraz polecamy lekturę fotorelacji, którą jak zwykle opublikujemy po zakończeniu konferencji. Mamy nadzieję, że pozwoli ona choć na moment poczuć klimat tej imprezy także tym, którzy nie mogą uczestniczyć w niej osobiście.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)