Microsoft testuje Binga w HTML5

Strona głównaMicrosoft testuje Binga w HTML5
21.07.2011 14:53

Microsoft testuje Binga w wersji HTML5. Planowanych jest sporo nowości, wciąż jednak nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera odświeżonej wersji wyszukiwarki.

Microsoft demonstrował już nowości, jakie mają pojawić się w nowym Bingu. To między innymi zaawansowane wyszukiwanie grafik czy wyświetlanie pogodny w okienku podpowiedzi. Nowa wersja wyszukiwarki ma być szybsza, lepsza i rzecz jasna zagrozić Google. Tyle że nadal nie wiadomo, kiedy się pojawi. Pierwsze zapowiedzi na jej temat usłyszeliśmy jeszcze w zeszłym roku we wrześniu - z okazji premiery wersji beta Internet Explorera 9. Od tego czasu niewiele się zmieniło, no, może poza pojawiającymi się kolejnymi terminami premiery Binga w HTML5.

Podobno Microsoft testuje już nową wersję wyszukiwarki i wiele wskazuje na to, że będzie ona miała nowy wygląd - Metro. Wygląda na to, że firma z Redmond postanowiła wprowadzić swój interfejs do jak największej liczby oferowanych usług. Metro mamy już w ramach Windows Phone 7, Download Center, od niedawna w serwisie MSDN. Mówi się także o jego wprowadzeniu w systemie Windows 8. Teraz zaś wyciekły zrzuty ekranu prezentujące interfejs na stronach Binga. Biorąc pod uwagę wiadomości zamieszczane przez pracowników Microsoftu, odświeżona wersja wyszukiwarki w HTML5 powinna pojawić się już niebawem. Pytanie, czy będzie na tyle rewolucyjna, aby choć trochę zagrozić pozycji Google na rynku?

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)