Microsoft Touch Pack dostępny do pobrania

Microsoft Touch Pack dostępny do pobrania

22.04.2010 17:40

Microsoft udostępnił pakiet Touch Pack dla systemu Windows 7. Jego wprowadzenie ogłoszono już wprawadzie w maju zeszłego roku, ale tylko w wersji OEM. Teraz Touch Pack dostępny jest dla wszystkich.

O wprowadzeniu Touch Pack poinformował Brandon LeBlanc z Microsoftu na oficjalnym blogu zespołu Windows. Dotychczas pakiet był dostępny tylko dla producentów sprzętu OEM do preinstalacji na nowych komputerach wyposażonych w ekran wielodotykowy, ale na skutek licznych próśb kierowanych zarówno przez firmy jak i osoby prywatne, Microsoft zdecydował się na jego udostępnienie dla wszystkich użytkowników systemu Windows 7 posiadających ekrany wielodotykowe.

Funkcjonalność aplikacji zawartych w pakiecie nie jest najważniejsza - głównie chodzi o demonstrację możliwości programów, które uruchamiane są pod kontrolą systemu Windows 7. W skład pakietu wchodzą trzy gry Blackboard (logiczna), Garden Pond i Rebound (zręcznościowe), a także trzy aplikacje pochodzące z urządzenia Microsoft Surface - Surface Globe (Virtual Earth w wersji dotykowej), Surface Colage (przeglądarka zdjęć, które można przesuwać i powiększać gestami palców) oraz Surface Lagoon (wygaszacz ekranu, który pozwala nam "straszyć" stuknięciami palców pływające na ekranie ryby).

Microsoft Touch Pack for Windows 7 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Inne akcesoria. Przypominamy, że aby skorzystać z aplikacji pakietu Microsoft Touch Pack należy posiadać komputer z ekranem wielodotykowym (obsługującym przynajmniej dwa punkty dotyku).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)