Microsoft w najwyższej formie: komunikat o Windowsie 10 przesłonił prognozę pogody

Microsoft w najwyższej formie: komunikat o Windowsie 10 przesłonił prognozę pogody

28.04.2016 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O kolejnych, coraz bardziej agresywnych, praktykach Microsoftu w promocji aktualizacji do Windowsa 10 pisaliśmy w ciąg ostatnich miesięcy regularnie. Krytyka społeczności nie zrobiła jednak na Microsofcie szczególnego wrażenia. Trudno także liczyć na to, że uczyni to zajście, jakie miało miejsce podczas wczorajszej emisji prognozy pogody w telewizji KCCI 8 News.

Powszechnie znaną mądrość ludową stanowi fakt, że pogodynki zawsze zdecydują się stanąć w miejscu, które pozwoli im na całkowite przesłonięcie regionu mapy, w którym mieszka oglądający. Wkrótce być może wyręczą je efekty działalności Microsoftu.

Telewidzowie stacji KCCI, którzy chcieli dowiedzieć się, jakie warunkowi pogodowe czekają ich w ciągu kolejnych dwunastu godzin, napotkali bowiem wczoraj kolejną trudność. Zdecydowaną większość mapy zasłonił bowiem... spektakularny komunikat, w którym Windows proponuje aktualizację do najnowszej wersji systemu.

Wydawałoby się, że w kwestii irytujących komunikatów o aktualizacji do Windowsa 10 widzieliśmy już wszystko, a w Sieci mnożą się kolejne memy wyśmiewające agresywną politykę Microsoftu. Czyżby komunikat miał się na stałe wpisać w popkulturę, podobnie jak to miało niegdyś miejsce z niebieskiem ekranem śmierci?

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (143)
Zobacz także