Microsoft wprowadza Active Views do Hotmaila

Microsoft wprowadza Active Views do Hotmaila

17.12.2010 13:50

Microsoft wprowadził do Windows Live Hotmail funkcję Active Views, która umożliwia przeglądanie stron internetowych w e-mailach.

O nowej funkcji poinformował Dick Craddock z Microsoftu na oficjalnym blogu firmy. Funkcja Hotmail Active Views pozwala na przeglądanie wybranych stron internetowych czy aplikacji webowych z poziomu otrzymanego e-maila. Jeśli na przykład otrzymamy wiadomość zawierającą ogłoszenie o pracy czy rezerwację lotu, możemy teraz dokończyć transakcję bez konieczności otwierania linka do usługi w nowym oknie czy karcie. Active Views rozszerza więc możliwość korzystania z zawartości otrzymanej poczty e-mail.

Według zapewnień Microsoftu, funkcja jest bezpieczna i chroni użytkownika przed niebezpiecznym kodem, który może być załączony do e-maila. Ma jednak ograniczenia. Obecnie za pomocą Active Views można przeglądać jedynie serwisy Orbitz (rezerwacja biletów) i Monster.com (ogłoszenia o pracę). Wkrótce ma pojawić się obsługa kolejnych stron. Działanie nowej funkcji można obejrzeć na krótkim klipie wideo.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)