Microsoft wydaje oficjalny menadżer plików na Windows Phone 8.1

Microsoft wydaje oficjalny menadżer plików na Windows Phone 8.1

31.05.2014 11:20, aktual.: 31.05.2014 11:50

O oficjalnym menadżerze plików dla Windows Phone słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Ostatnio mówił o nim Joe Belfiore podczas tzw. AmA (Ask me Anything) na portalu Reddit. Po długich oczekiwaniach i zapowiedziach, aplikacja wreszcie trafiła do marketu Windows Phone.

Obraz

Menadżer plików od Microsoftu pozwala na zarządzanie danymi zgromadzonymi zarówno w pamięci urządzenia, jak i na karcie microSD. Z poziomu aplikacji możemy wyszukiwać i uruchamiać poszczególne pliki. Menadżer pozwala oczywiście na pełne zarządzanie strukturą folderów. Z poziomu oprogramowania łatwo dodamy dane jako załączniki email lub udostępnimy poprzez OneDrive czy Bluetooth.

Obraz

Nowe SDK Windows Phone 8.1 pozwala również na tworzenie menadżerów plików przez każdego programistę. Stąd też nie jest to pierwsza aplikacja tego typu w markecie, ale pierwsza od Microsoftu. Wśród tego typu oprogramowania nie wyróżnia się ona niczym szczególnym, ale zapewne będzie rozwijana o kolejne funkcje. Oficjalny menadżer plików na Windows Phone można pobrać za darmo, oczywiście tylko dla systemu w wersji 8.1.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)