Microsoft wydaje SyncToy 2.1

Microsoft wydaje SyncToy 2.1

Wojciech Kowasz
11.11.2009 11:56, aktualizacja: 11.11.2009 21:50

Pojawiła się nowa wersja SyncToy - bezpłatnego narzędzia Microsoftu przez wielu, z uwagi na swoją prostotę i efektywność, uważanego za jeden z najlepszych programów do synchronizacji danych.

SyncToy przeznaczony jest zwłaszcza dla osób, które oprócz komputerastacjonarnego czy laptopa wykorzystują różne urządzeniaumożliwiające przechowywanie danych, takie jak palmtopy, zewnętrznedyski twarde, aparaty, kamery, odtwarzacze mp3, pendrive'y, czy poprostu dodatkowe komputery stacjonarne lub laptopy. Aplikacja udostępnia przejrzysty, a przy tym funkcjonalny menedżer synchronizacji z dowolnym urządzeniem. Aby zapewnić pełną kontrolę nad danymi, prowadzony jest rejestr dokonanych zmian.

Wersja 2.1 pracuje w oparciu o Microsoft Sync Framework 2.0, co umożliwiło znaczne przyspieszenie operacji kopiowania plików. Program lepiej radzi sobie też z błędami systemu plików podczas kopiowania, co jest szczególnie ważne podczas kopiowania przez sieć. Ponadto automatycznie tworzona jest kopia zapasowa konfiguracji, poprawiono także szereg drobnych błędów - rozwiązano między innymi problem z dyskami NAS, wgrywaniem plików do witryny SharePoint, usuwaniem danych w trybie synchronizacji Echo i interfejsem użytkownika.

SyncToy 2.1 w wersji 32- i 64-bitowej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Synchronizacja danych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)