Microsoft zakończył aktualizowanie Hotmaila

Microsoft zakończył aktualizowanie Hotmaila

04.08.2010 10:50

Microsoft potwierdził na swoim blogu: Nowy Hotmail jest dostępny dla wszystkich! Odświeżanie usługi pocztowej online zajęło firmie ponad miesiąc.

Aktualizowanie poczty internetowej Windows Live Hotmail do wersji Wave 4 rozpoczęło się 15 czerwca. Jak informował wtedy Mike Schackwitz z Microsoftu, zmiany nie mogły być od razu dostępne dla wszystkich użytkowników. Serwery Hotmaila pogrupowane są w klastry - są ich setki. W sumie do obsłużenia było ponad 350 mln kont pocztowych należących do osób z ponad 220 krajów na całym świecie. Aktualizowanie wszystkich klastrów miało zająć dużo czasu, dlatego Microsoft postanowił robić to etapami, poprawiając też wykryte po drodze błędy. Prace zostały już zakończone i wszyscy użytkownicy Hotmaila mogą cieszyć się z odświeżonego wyglądu, a także nowych funkcji w poczcie.

Microsoft wprowadził wiele zmian w swojej poczcie jak choćby obsługę push e-mail czy synchronizację przez ActiveSync. Zadbano również o nowe rozwiązania mające na celu eliminację spamu, zwiększono możliwości obsługi konta czy współpracy z innymi programami takimi jak pakiet Office. O zmianach mających pojawić się w Hotmailu informowaliśmy przy okazji oficjalnej demonstracji wersji Wave 4 kilka tygodni temu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)