Microsoft zaprasza na NIEtypowe NIEkonferencje

Microsoft zaprasza na NIEtypowe NIEkonferencje

Wojciech Kowasz
18.11.2009 12:42, aktualizacja: 18.11.2009 13:02

Microsoft w kilku miastach Polski organizuje cykl bezpłatnych spotkań pod hasłem NIEkonferencja przeznaczonych dla początkujących webdeveloperów, przedsiębiorców z szeroko pojętej branży Web, agencji interaktywnych, hosterów i producentów rozwiązań.

Nazwa zdradza, że nie będzie to typowa konferencja. Organizatorzy obiecują, że postawią na merytoryczne dyskusje, ale w luźnej atmosferze, bez zanudzania, nie tylko z suchą teorią, ale także z możliwością samodzielnego przetestowania omawianych rozwiązań - na przykład urządzenia Microsoft Surface (my mieliśmy już okazję testować je podczas konferencji MTS 2009). Podczas spotkania będzie można wybrać część biznesową lub techniczną, a wśród prelegentów znajdują się osoby znane z rozmaitych konferencji Microsoftu i grup społecznościowych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 24 listopada w Gdańsku, kolejne w Poznaniu (26 listopada), Wrocławiu (2 grudnia), Katowicach (3 grudnia) i Warszawie (8 grudnia). Więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie domowej NIEkonferencji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)