Milionerzy Quiz na weekend – czy wiesz, że nic nie wiesz?

Milionerzy Quiz na weekend – czy wiesz, że nic nie wiesz?
Rafał Szramowiat

11.03.2017 07:56

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Milionerzy Quiz – świetny test wiedzy ogólnej dla wszystkich którzy lubią sprawdzać się we wszelkich turniejach, grach czy konkursach. Tytuł dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

Gra oparta została praktycznie w całości na formule teleturnieju o nazwie Milionerzy, którego polską edycję mieliśmy okazję (od niedawna mamy ją ponownie) oglądać w naszych telewizorach.

Obraz

Rozgrywka odbywa się z pominięciem rundy kwalifikacyjnej, po prostu odpalamy aplikację i od razu wrzucani jesteśmy w wir pytań i odpowiedzi. Podobnie jak w telewizyjnym wydaniu walka idzie o milion złotych z czego po drodze czekają kwoty gwarantowane wraz z innymi regułami znanymi już dobrze dzięki TV.

Do dyspozycji gracza również oddano trzy koła ratunkowe: Pół na pół, Pytanie do publiczności oraz Podpowiedź eksperta!, przy czym na podpowiedziach publiczności raczej daleko się nie zajedzie, a i nasz przyjaciel ekspert wiedzą zbytnio nie błyszczy, zwłaszcza w tych kulminacyjnych momentach.

Zdani jesteśmy praktycznie w całości tylko na siebie i własną wiedzę, ale także i na szczęście, bo ze względu na stosunkowo wysoki poziom trudności pytań, będzie nam ono bardzo potrzebne, zwłaszcza w dalszej części rozgrywki.

Gra zawiera zestaw 2400 autorskich pytań i możliwość niekończącej się rozgrywki, czyli po wpadce nie odpadamy z turnieju, ale zwyczajnie od nowa rozpoczynamy kolejną batalię po wirtualny milion ;-).

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (16)