Milionerzy Quiz na weekend – czy wiesz, że nic nie wiesz?

Strona głównaMilionerzy Quiz na weekend – czy wiesz, że nic nie wiesz?
11.03.2017 07:56
Milionerzy Quiz na weekend – czy wiesz, że nic nie wiesz?
bDZWHwGK

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Milionerzy Quiz – świetny test wiedzy ogólnej dla wszystkich którzy lubią sprawdzać się we wszelkich turniejach, grach czy konkursach. Tytuł dostępny jest na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

bDZWHwGd

Gra oparta została praktycznie w całości na formule teleturnieju o nazwie Milionerzy, którego polską edycję mieliśmy okazję (od niedawna mamy ją ponownie) oglądać w naszych telewizorach.

350196645138556865

Rozgrywka odbywa się z pominięciem rundy kwalifikacyjnej, po prostu odpalamy aplikację i od razu wrzucani jesteśmy w wir pytań i odpowiedzi. Podobnie jak w telewizyjnym wydaniu walka idzie o milion złotych z czego po drodze czekają kwoty gwarantowane wraz z innymi regułami znanymi już dobrze dzięki TV.

bDZWHwGf

Do dyspozycji gracza również oddano trzy koła ratunkowe: Pół na pół, Pytanie do publiczności oraz Podpowiedź eksperta!, przy czym na podpowiedziach publiczności raczej daleko się nie zajedzie, a i nasz przyjaciel ekspert wiedzą zbytnio nie błyszczy, zwłaszcza w tych kulminacyjnych momentach.

Zdani jesteśmy praktycznie w całości tylko na siebie i własną wiedzę, ale także i na szczęście, bo ze względu na stosunkowo wysoki poziom trudności pytań, będzie nam ono bardzo potrzebne, zwłaszcza w dalszej części rozgrywki.

Gra zawiera zestaw 2400 autorskich pytań i możliwość niekończącej się rozgrywki, czyli po wpadce nie odpadamy z turnieju, ale zwyczajnie od nowa rozpoczynamy kolejną batalię po wirtualny milion ;-).

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZWHwHb