Minecraft bije rekordy sprzedaży

Minecraft bije rekordy sprzedaży

Minecraft bije rekordy sprzedaży
Karolina Kowasz
03.02.2014 20:16, aktualizacja: 03.02.2014 23:21

Minecraft po raz kolejny bije rekordy popularności, a liczba graczy cały czas rośnie. Jeżeli ktoś nie wierzy, to warto rzucić okiem na licznik na stronie głównej, który wskazuje liczbę sprzedanych egzemplarzy gry. Gdy piszę te słowa, twórcy Minecrafta chwalą się, że grę zakupiło już 14 039 347 osób, a liczba cały czas rośnie w naprawdę szybkim tempie.

Official Minecraft Trailer

Twórcom Minecrafta można tylko gratulować. Półtora tygodnia temu informowali o osiągnięciu sprzedaży miliona kopii gry na konsolę Playstation 3 w ciągu zaledwie miesiąca. Jeżeli taka liczba nie przemawia do wyobraźni, to na pewno zrobi to dziesięć milionów kopii sprzedanych na Xboksa 360. Nie można też zapomnieć o wersji Pocket, której sprzedaż już dawno przekroczyła 10 milionów.

Minecraft - Pocket Edition
Minecraft - Pocket Edition

Miejmy nadzieję, że twórcy, zadowoleni ze sprzedaży, nie spoczną na laurach, bo gracze nie ustają w pytaniach o kolejne aktualizacje. Wiadomo jednak, że studio skupia się na nowym, interesująco wyglądającym projekcie. Minecraft Realms pozwala na założenie serwera, do którego dostęp będzie miała tylko określona lista graczy. Póki co Realms jest dostępny tylko jako beta w Szwecji, należy jednak spodziewać się jego powszechnego uruchomienia w ciągu tego roku. Trzymamy kciuki za jego szybkie uruchomienie w Polsce.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)