Mobilny Gmail z dodatkowymi funkcjami dla kont Yahoo i Outlook

Mobilny Gmail z dodatkowymi funkcjami dla kont Yahoo i Outlook

18.02.2016 12:01, aktual.: 18.02.2016 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oficjalna aplikacja Gmail na Androida cieszy się dużym uznaniem zapewnie nie tylko z powodu preinstalowania jej na ogromnej większości smartfonów. Od pewnego czasu możliwe jest za jej pomocą obsługiwanie także innych usług pocztowych niż Gmail. Ten aspekt funkcjonalności został właśnie poszerzony o nowe możliwości.

Gmail właśnie zyskał funkcję, którą Google nazwało „Gmailify”. Dzięki niej dołączone do aplikacji Gmaila konta z bądź co bądź konkurencyjnych usług, takich jak Yahoo czy Hotmail, zostają objęte ochroną antyspamową od Google, którą dotychczas na wyłączność posiadał Gmail. Dołączyć konta można w ustawieniach aplikacji, w menu Dodaj konto. Widoczne tam usługi zostaną objęte funkcjami Gmaila automatycznie.

Gmailify: The best of Gmail, without an @gmail address

Najważniejsze jednak, że oprócz Yahoo „zgmailifikowane” może zostać także konto z usługi Microsoftu, Outlooka. Jego wykorzystanie jest poza USA znacznie powszechniejsze, niż w przypadku Yahoo, a to przede wszystkim za sprawą integracji konta z Windowsem na PC. Ci sami użytkownicy posiadający smartfony z Androidem mogą zatem wkrótce migrować z oficjalnej aplikacji Microsoftu na rzecz Gmaila z zamiarem zintegrowania swoich usług.

Istotnym aspektem nowości w aplikacji Gmaila, choć może być on powodem do bicia na alarm przez osoby zabiegające o prywatność swoich danych i korespondencji, jest integracja z Google Now. Od teraz sugerowane karty będą nie tylko generowane na podstawie korespondencji z Gmaila, brane pod uwagę będą także wiadomości z Outlooka czy Yahoo. Gmaila na Androida można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)