Moorea - kolejne szczegóły o nowej aplikacji w Office 15

Moorea - kolejne szczegóły o nowej aplikacji w Office 15

23.05.2011 11:44

Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat przygotowywanego pakietu Office 15. Microsoft wprowadzi między innymi nową aplikację ułatwiającą publikowanie materiałów w Internecie. Jej nazwa kodowa to Moorea.

Kolejne przecieki, jakie dostały się do Internetu, prezentują nową aplikację, która wejdzie w skład Office 15. Jej nazwa kodowa to Moorea, zaś program przeznaczony będzie do obsługi treści multimedialnych. Za jej pomocą będziemy mogli na przykład publikować galerie webowe ze zdjęciami. Jak możemy zobaczyć na opublikowanym klipie wideo, aplikacja umożliwia tworzenie galerii ze zdjęciami, które następnie można oglądać z poziomu przeglądarki internetowej.

Oprócz publikowania zdjęć będzie można przesyłać dokumenty czy notatki - podobnie jak to ma miejsce w OneNote Microsoftu. Aplikacja ma również współpracować z tabletami i komputerami z ekranem dotykowym. Działanie programu Moorea (wersja demo) możemy obejrzeć na kolejnym klipie, który przedostał się do Internetu. Dodawanie materiałów jest bardzo proste, jak również ich podgląd czy edycja. To już kolejny przeciek na temat pakietu Microsoftu w ostatnim czasie. Tydzień temu informowaliśmy o zrzutach ekranu Office 15 prezentujących między innymi nowy interfejs Metro. Premiera pakietu przewidywana jest na przyszły rok.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)