Moto Rider GO: Highway Traffic na weekend – pieniądze leżą na ulicy

Strona głównaMoto Rider GO: Highway Traffic na weekend – pieniądze leżą na ulicy
17.12.2016 09:32
Moto Rider GO: Highway Traffic na weekend – pieniądze leżą na ulicy

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Moto Rider GO: Highway Traffic – robiącą bardzo dobre wrażenie, przygotowaną dla urządzeń mobilnych z systemem Android, zręcznościówkę, która wykorzystuje motyw wyścigów ulicznych.

bESZRlYR

Tytuł nie prezentuje jednak klasycznego modelu współzawodnictwa, ponieważ przez cały czas trwania gry ścigamy się z samym sobą, dbając przede wszystkim o to, by dojechać jak najdalej i zebrać za to jak najwięcej kasy.

Moto Rider GO: Highway Traffic - Game Trailer || T-Bull

Trasa uzależniona jest w głównej mierze od trybu, na który się zdecydujemy, a następnie od poziomu natężenia ruchu. Im większy poziom trudności, tym szybciej wpada forsa, ale za to dużo łatwiej spaść z motoru. Tak ciężko zebrane środki wykorzystujemy w specjalnym sklepie, w którym dopieścimy swoją maszynę według własnego uznania.

bESZRlYT

Gra wyróżnia się świetną oprawą graficzną, w której dopracowane zostały szczegóły otoczenia, samochodów oraz innych przydrożnych przedmiotów. Ważnym elementem rozgrywki jest obserwowanie zachowania innych pojazdów, które włączają kierunkowskazy przed zmianą pasa i zajechaniem nam drogi.

Tytuł posiada także element sieciowy, integruje się z Grami Play, zapewnia 23 osiągnięcia, a także pozwala graczom z całego świata konkurować w rankingach.

Grę Moto Rider GO: Highway Traffic można pobrać w działach:

Programy (dla Android) → Gry.

bESZRlYZ

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bESZRlZd
Komentarze (0)
bESZRlZP