Motorola Moto 360 w drugiej odsłonie – pierwsze wrażenia po wyjęciu z pudełka

Motorola Moto 360 w drugiej odsłonie – pierwsze wrażenia po wyjęciu z pudełka

Motorola Moto 360 w drugiej odsłonie – pierwsze wrażenia po wyjęciu z pudełka
Krzysztof Fiedor
24.12.2015 13:44, aktualizacja: 13.01.2016 12:44

Zaprezentowana na tegorocznych targach IFA Motorola Moto 360 drugiej generacji zrobiła spore wrażenie na zwiedzających. Producent poprawił to, na co narzekali nabywcy pierwszej wersji. W drugiej odsłonie pojawiły się: mocniejszy procesor, większy akumulator i możliwość zmiany paska na dowolny, dostępny na wolnym rynku. Niby niewiele, jednak zmiany na korzyść powinny przemówić do niezdecydowanych.

Do naszej redakcji trafił model przygotowany dla mężczyzn z kopertą powiększoną do 46 mm. Na uwagę zasługuje pasek ze skóry, wykonany w jednej z najlepszych garbarni w USA, Horween Leather Company. W naszym materiale możecie się zapoznać bliżej z drugą edycją Moto 360, co znajdziemy w pudełku oraz jak nowy model prezentuje się na tle Moto 360 poprzedniej generacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście to są tylko pierwsze wrażenia. Już niebawem pojawi się pełna recenzja jednego z najładniejszych smartzegarków (czy też smartwatchy) jaki do tej pory pojawił się na rynku. Jeśli macie jakieś pytania związane z drugą odsłoną Moto 360, lub chcecie aby coś szczególnego pojawiło się w recenzji, zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)