Mount & Blade: Warband dostępny za darmo, ale tylko w ten weekend

Mount & Blade: Warband dostępny za darmo, ale tylko w ten weekend

11.07.2014 12:54, aktual.: 12.11.2014 15:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tym razem na platformie Steam dostępna jest za darmo gra Mount & Blade: Warband. Niestety promocja trwa tylko do godziny 22:00 w niedzielę, więc warto się pośpieszyć.

Wydawcy gier coraz rzadziej udostępniają wersje demo swoich produktów i praktycznie jedyną, legalną możliwością sprawdzenia danego tytułu są promocje umożliwiające nam pogranie tylko przez określony czas. Mimo iż w przypadku Mount & Blade: Warband producent nie postanowił pójść za obecnymi, dla wielu chorymi trendami i wydał wersję demonstracyjną, to warto skorzystać z obecnej promocji w sklepie Steam i sprawdzić pełną wersję, która oferuje większe możliwości.

Obraz

Po zakończeniu darmowego weekendu, będziemy mogli nabyć tę grę w obniżonej cenie, która obecnie wynosi 1,87 euro. Warto wspomnieć, że fani tej serii mogą kupić zestaw Mount & Blade: Complete w którego skład wchodzą: Mount & Blade, Mount & Blade: Warband, Mount & Blade: With Fire & Sword oraz Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars za jedyne 3,74 euro. Natomiast ceny poszczególnych tytułów zostały obniżone o 75%.

Mount & Blade: Warband jest pierwszym, samodzielnym dodatkiem do cieszącej się dużą popularnością gry Mount & Blade. W tej części polepszono sztuczną inteligencję, rozbudowane zostały możliwości dyplomatyczne, dzięki czemu teraz zyskujemy większą kontrolę nad naszymi jednostkami. Poprawiona została oprawa graficzna, oprócz tekstur w większej rozdzielczości, dodane zostały efekty specjalne. W Mount & Blade: Warband pojawił się tryb rozgrywki sieciowej, który pozwala na pojedynki między 64 graczami na jednej mapie. Producent oddał nam do dyspozycji siedem rożnych trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy między innymi Deathmatch oraz Capture the Flag.

W Mount & Blade: Warband nie zaoferuje nam świetnej fabuły czy oprawy graficznej mogącej konkurować z Wiedźminem 2, ale mimo tego gra potrafi wciągnąć na wiele godzin, chyba w żadnej produkcji pokonanie wrogiej armii, nie daje tyle przyjemności. Do pobrania niezbędnym jest klient Steam, którego znajdziecie w naszej bazie programów. Mount & Blade: Warband automatycznie powinno zostać dodane do biblioteki posiadanych gier.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)