MSI pokazuje minikomputer Vortex, a my mamy konkurs! #IEM2016

MSI pokazuje minikomputer Vortex, a my mamy konkurs! #IEM2016

MSI pokazuje minikomputer Vortex, a my mamy konkurs!  #IEM2016
Krzysztof Fiedor
04.03.2016 17:17, aktualizacja: 04.03.2016 21:41

Wśród wystawców IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym nie sposób ominąć stoiska MSI. Tajwański producent kusi strefą dla graczy, gdzie pogramy w turniejowe hity, oraz olbrzymią wystawą sprzętu wszelkiej maści. Znajdziecie tam notebooki, minikomputery, all-in-one oraz cały przekrój komponentów, w których specjalizuje się MSI. Jednak najciekawszym z nich jest minikomputer Vortex.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

To niepozorne urządzenie skrywa w sobie całkiem wydajny komputer, który radzi sobie właściwie z każdą nową grą i to w rozdzielczości 4K. Specyfikację otwierają procesor Intel Core i7 6700K, 32GB RAM DDR4 oraz dwa dyski SSD 128GB. Jednak największą niespodzianką, którą znajdziemy w środku, są dwie karty GeForce GTX 980 spięte w SLI. Tym bardziej jesteśmy pod wrażeniem, ponieważ wielkość obudowy nie wskazuje, że w środku drzemie taki potwór. Sprzęt będzie dostępny w sprzedaży wkrótce, a ceny zaczynają się od 10 tyś złotych w górę. Więcej na temat tej wyjątkowej konstrukcji opowiada w filmie Łukasz Chmielewski z MSI.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście na stoisku, poza atrakcjami sprzętowymi, nie zabraknie też konkursów czy mini turniejów w popularne gry. Praktycznie codziennie, aż do końca dnia w niedzielę, można zmierzyć się tu w Hearthstone, FIFA 16, Warface czy Heroes of the Storm. Wśród zaproszonych gości, na scenie pojawi się między innymi Rojo (sobota, godzina 15.00). W niedzielę natomiast możecie stanąć do boju w FIFA 16 z KamykiemHD i Vibe2G. Również na niedzielę zaplanowany jest Challange Fnatic. Jak widać, atrakcji moc.

Konkurs!

To jednak nie wszystko. Wraz z MSI startujemy z szybkim konkursem. Mają szanse ci, którzy w Katowicach się nie zjawili. Zarejestrowanych i zalogowanych czytelników zapraszamy do udzielenia odpowiedzi na banalnie proste pytanie. Gdybyś miał sam zaprojektować malutki komputer PC to jaką nazwę nadałbyś swojemu dziełu? Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybierzemy trzy najbardziej wg. nas intrygujące.

Obraz

Jest o co walczyć. Główna nagrodą są słuchawki dla graczy MSI DS501, druga nagroda to myszka MSI Interceptor DS B1, trzecią natomiast jest maskotka smoka firmy wraz z czapką. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 08.03.2016 (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (248)