MTB DownHill na weekend: dynamiczny efektowny symulator DH na Androida

Strona głównaMTB DownHill na weekend: dynamiczny efektowny symulator DH na Androida
06.05.2017 10:10
MTB DownHill na weekend: dynamiczny efektowny symulator DH na Androida

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy MTB DownHill: Multiplayer – emocjonujące i wciągające zawody w kolarstwie górskim podane w bardzo przyzwoitej oprawie graficznej. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

bEIGAWwl

Oferuje on tryb gry w pojedynkę oraz multiplayer, w którym możemy rywalizować z przyjaciółmi lub skorzystać z otrzymanego zaproszenia do współzawodnictwa. Pierwszy z trybów to nic innego jak walka o możliwie najlepszy rezultat czasowy na 21 solidnie przygotowanych mapach.

MTB Downhill: Multiplayer Official Trailer (Android / IOS)

Ich odblokowywanie uzależnione jest od zasobności naszego portfela, im lepszy czas zjazdu tym więcej kasy do nas trafia. Zebrane w trakcie rozgrywek środki możemy również spożytkować na unowocześnienie stroju lub zakup lepszego sprzętu.

bEIGAWwn

Przechodząc z etapu na etap i zaliczając kolejne trasy zmienia się elastycznie stopień trudności wyścigów. Pojawia się coraz więcej kamieni, głazów skalnych, powalonych pni i innych tego typu przeszkód. Często zmienia się także kąt nachylenia trasy przez co znacząco zwiększa się intensywność działań na pedałach ;-).

MTB DownHill: Multiplayer to wciągające i bogate w szereg efektów wyścigi. Dzięki dynamizmowi oraz realizmowi rozgrywki, a także dobrej ścieżce dźwiękowej tytuł będzie w stanie zapewnić dobrą zabawę nie tylko fanom górskiego, rowerowego szaleństwa.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
bEIGAWxj