Multimedialny kurs Photoshopa - promocja dla naszych czytelników

Multimedialny kurs Photoshopa - promocja dla naszych czytelników

Wojciech Kowasz
23.03.2010 16:52, aktualizacja: 23.03.2010 18:07

Firma SuperMemo World, wydawca edukacyjnych programów multimedialnych oraz właściciel platformy e-learningowej Supermemo.net, wydała multimedialny samouczek dla entuzjastów modyfikacji zdjęć w programie Adobe Photoshop - Podstawy obróbki fotografii cyfrowej. Dla naszych czytelników wydawca przygotował także specjalną promocję.

Kurs w bardzo przystępny sposób prezentuje sztuczki, które pozwolą na dopracowanie zdjęć cyfrowych (m.in. poprawa nasycenia barw, ich ostrości, rozjaśnianie, przyciemnianie, akcentowanie wybranych fragmentów zdjęć) lub ich zupełną zmianę (tworzenie zabawnych karykatur, postarzanie zdjęć, fotomontaże). Ten multimedialny kurs pozwala zapoznać się z najciekawszymi metodami obróbki zdjęć – zmienianiem koloru włosów, korektą makijażu, dodawaniem atrakcyjnych elementów do zdjęć. Kurs podzielony został na część teoretyczną i obszerną część praktyczną z wykorzystaniem programu Adobe Photoshop CS4. Każde z zaprezentowanych zagadnień uzupełnione jest ćwiczeniem.

Specjalnie dla czytelników vortalu dobreprogramy, SuperMemo World przygotował promocję. Każdy, kto do 30 kwietnia 2010 zakupi w sklepie internetowym SuperMemo World wyżej opisany kurs będzie miał możliwość darmowego korzystania z pełnej wersji innego, wybranego kursu na platformie Supermemo.net przez dwa miesiące. Do wyboru jest ponad sto kursów, z wyłączeniem tych, których nie da się aktywować za pomocą kodu. Na stronach SuperMemo dostępna jest pełna lista kursów. Aby skorzystać z promocji, należy po zakupie kursu wysłać e-mailem na adres promocja@supermemo.pl numer zamówienia i hasło "SuperMemo dobreprogramy" wraz z dodatkowym, wybranym kursem. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)