Muzyczny dodatek dla Chrome exfm 2.0.4 z rekomendacjami

Muzyczny dodatek dla Chrome exfm 2.0.4 z rekomendacjami

05.01.2011 12:49

Pojawiła się aktualizacja ciekawego dodatku dla Chrome - exfm. Umożliwia on tworzenie biblioteki muzycznej na podstawie odwiedzanych stron internetowych.

Znany też jako ExtensionFM, exfm jest narzędziem, dzięki któremu możemy przeglądać i słuchać muzyki za pomocą przeglądarki internetowej. Dodatek pozwala także na tworzenie biblioteki muzycznej i odkrywanie nowych wykonawców. Odwiedzając dowolną stronę z muzyką możemy dodać utwory do biblioteki exfm. W ten sposób, aby odsłuchać utworów ulubionego wykonawcy z jego witryny, nie będziemy musieli do niej wracać. Co więcej, exfm pozwala na synchronizację konta, co przyda się, jeśli korzystamy z kilku komputerów, lub chcemy zaprezentować swoją bibliotekę znajomym. Odkrytymi w Sieci utworami można dzielić się ze znajomymi (Facebook, Twitter), a także śledzić profile przyjaciół.

W wersji 2.0.4 programu wprowadzono funkcje, które ułatwiają przeglądanie i odkrywanie muzyki. Pojawiły się między innymi rekomendacje, a także rozszerzone przewijanie materiałów. Wcześniej na jednej stronie mieściło się maksymalnie 50 zapisanych utworów, teraz ograniczenie to usunięto. Na blogu exfm ogłoszono też otwarcie laboratorium, gdzie będzie można testować nowe funkcje dla dodatku. Na początek udostępniono narzędzie BlogFinder, umożliwiające wyszukiwanie blogów na podstawie preferencji muzycznych zapisanych w Last.fm. Dodatek exfm dostępny jest obecnie tylko dla Chrome, trwają jednak prace nad wersją na Firefoksa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)