Na Humble Bundle kupimy gry od 2K, wśród nich BioShock i Mafia 2

Strona głównaNa Humble Bundle kupimy gry od 2K, wśród nich BioShock i Mafia 2
09.07.2014 09:45

W nowej promocji na Humble Bundle możemy nabyć popularne produkcje od 2K. Wśród dostępnych gier znajdziemy takie tytuły jak BioShock, Mafia 2 oraz XCOM: Enemy Unknown.

bDUpecGd

Paczki gier na Humble Bundle cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem, między innymi dzięki bardzo atrakcyjnym cenom, to kupujący ustala, ile jest w stanie zapłacić za dany pakiet. Najczęściej wśród dostępnych ofert znajdziemy gry mniej rozpoznawalne. Natomiast tym razem dostajemy jedne z popularniejszych produkcji od 2K, które cieszą się uznaniem zarówno wśród graczy jak i dziennikarzy.

350109965635249609

Pierwsza, najtańsza wersja paczki, kosztująca minimum dolara składa się z BioShock, The Bureau: XCOM Declassified i The Darkness II. Jeśli zapłacimy powyżej średniej wpłat, czyli obecnie powyżej 7 dolarów, dostaniemy dodatkowo takie produkcje jak: Bioshock 2, Mafia 2, Spec Ops: The Line oraz więcej gier, które zostaną dodane w najbliższym czasie. Najdroższy pakiet, kosztujący 20 dolarów pozwoli nam dodatkowo zagrać w XCOM: Enemy Unknown i Bioshock Infinite. Jeśli już posiadamy grę z danej paczki, to bez problemów będziemy mogli ją komuś odsprzedać, ponieważ wszystkie tytuły dostajemy w postaci oddzielnych kluczy aktywacyjnych.

bDUpecGf

Obecna oferta na Humble Bundle jest jedną z bardziej atrakcyjnych. Za bardzo niską kwotę dostaniemy między innymi BioShock. Gra przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych, posiada wspaniały klimat, wyróżniający ją na tle innych produkcji, a mimo iż została wydana w 2007 roku, to nadal może pochwalić się dobrą oprawą graficzną. Po zapłaceniu większej kwoty dostaniemy Bioshock 2 oraz Bioshock Infinite, kontynuacje, które zdobyły równie dobre oceny. Warto jeszcze wspomnieć o Mafii 2, którą powinni zainteresować się gracze wymagający bardzo dobrego wątku fabularnego i postaci, które na długo zapadają w pamięć. Oczywiście inne produkcje również są interesującą propozycją i naprawdę warto wydać te kilka dolarów.

Udostępnij:
bDUpecHb