Na Origin kolejna promocja, Mass Effect i Dead Space tańsze o 70%

Na Origin kolejna promocja, Mass Effect i Dead Space tańsze o 70%

Na Origin kolejna promocja, Mass Effect i Dead Space tańsze o 70%
03.06.2014 15:33

Na platformie Origin pojawiła się kolejna promocja. Teraz wybrane gry kupimy 70% taniej. Niestety brakuje wielu ciekawych tytułów.

Ostatnio sklep z grami od EA znany jest głównie z akcji Specjalny Prezent, w ramach, której co jakiś czas dostajemy grę zupełnie za darmo. Obecnie za darmo dostępny jest Battlefiled 3 oraz Plants vs. Zombies, jednak jeśli ktoś chce skorzystać z tej oferty, musi się pośpieszyć, ponieważ produkcje dostępne są za darmo tylko przez określony czas. Natomiast teraz na platformie Origin pojawiła się kolejna promocja, w ramach której wybrane tytuły kosztują o 70% mniej.

350108848658606017

Wśród ciekawych gier znajdziemy drugą i trzecią część Mass Effect za 16,47 zł każda. Fani gier RPG osadzonych w świecie fantasy mogą być zainteresowani Dragon Age Origins (8,70 zł) lub Dragon Age II — 16,47 złotych. W takiej samej cenie dostaniemy też drugą i trzecią odsłonę Dead Space, Bulletstorm oraz Medal of Honor Warfihter. Natomiast za 17,70 złotych możemy nabyć Crysis 2 w wersji Maximum Edition. Rodzice powinni być zainteresowani promocją na grę The Sims 3 (29,70 zł), dostępnych jest też kilka mniejszych lub większych dodatków do niej. Pełną listę gier znajdziecie na tej stronie. Do pobrania gier niezbędny jest klient Origin, którego znajdziecie w naszej bazie programów.

W mojej bibliotece gier na Origin, znalazły się wszystkie produkcje objęte akcją Specjalny Prezent i myślę, że skorzystam też z dostępnego rabatu. W końcu będę mógł poznać historię opowiedzianą w Mass Effect 2 i jej kontynuacji. Zachęcająco wygląda również Dragon Age, gdyż dawno nie grałem w naprawdę ciekawą grę osadzoną w świecie fantasy. Niestety nie miałem jeszcze czasu na sprawdzenie Dead Space, a może warto by moja kolekcja powiększyłaby się o drugą i trzecią część tego horroru.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)