Na tropie zbrodni z nowym pakietem od BookRage

Na tropie zbrodni z nowym pakietem od BookRage
Karolina Kowasz

20.05.2014 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli brakuje Wam książek, w których zbrodnia czai się na każdym kroku, to mamy doskonałe wieści. Ruszył już kolejny pakiet doskonałych tytułów od BookRage'a. Klasycznie, jak w poprzednich odsłonach akcji, przekazane pieniądze można podzielić między organizatorów, Fundację Nowoczesna Polska oraz autorów powieści. Ponadto osoba, która wpłaci najwyższą kwotę, otrzyma od Wojciecha Orlińskiego, redaktora Gazety Wyborczej i autora posłowia do jednej z książek, koszulkę.

Obraz

Tym razem pakiet bazowy, za dowolnie wpłaconą kwotę, oferuje nam:Sprawę Niny Frank Katarzyny Bondy – wcześniej wydana również jako Dziewiąta runa. Hubert, policyjny profiler, przyjeżdża do Mielnika nad Bugiem aby prowadzić śledztwo mające na celu odkrycie mordercy Niny Frank, gwiazdy polskich seriali. Bardzo szybko się okazuje, że wszystko tylko pozornie jest takie proste jak się z początku mogło wydawać.Tylko martwi nie kłamią Katarzyny Bondy – kolejna część przygód Huberta Meyera. Tym razem razem z nim będziemy próbować odkryć zagadkę śmierci Śmieciowego Barona. Początkowo wygląda to na biznesowe porachunki, ale nasz profiler ma zupełnie inne przeczucia.Krzyże na rozstajach Rafała Dębskiego – trzecia powieść z serii o Michale Wrońskim. Przełożony głównego bohatera trafia do aresztu będąc podejrzanym w sprawie fałszowania pieniędzy. Sam Wroński także powoli wpada w kłopoty.

Na tym jednak nie koniec, bowiem w pakiecie dostaniemy także klasykę z początku ubiegłego wieku: 39 schodów (The 39 Steps) Johna Buchana. Tytuł dostępny jest zarówno w oryginale, jak i w nowym tłumaczeniu Marcelego Szpaka z posłowiem Wojciecha Orlińskiego. W powieści Richard Hannay, podejrzewany o morderstwo, ucieka ścigany przez policję i szpiegów do swej rodzinnej Szkocji, by rozwikłać zagadkę morderstwa jego sąsiada, w które został zamieszany.

Dla tych, którzy zapłacą powyżej średniej dostępne będą również Florystki Katarzyny Bondy oraz, dostępne we wcześniejszych pakietach, książki Rafała Dębskiego – Labirynt von Brauna i Żelazne kamienie.

Możliwości płatnicze są takie same jak w ostatniej edycji. Serwis obsługuje zarówno płatności PayPal (w tym płatności kartami, także bez rejestracji konta PayPal) jak i e-przelewy za pośrednictwem systemu płatności DotPay.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)