Nadchodzący zegarek LG G będzie wodoodporny i nigdy nie zaśnie

Nadchodzący zegarek LG G będzie wodoodporny i nigdy nie zaśnie

Nadchodzący zegarek LG G będzie wodoodporny i nigdy nie zaśnie
Karolina Kowasz
22.04.2014 13:07, aktualizacja: 22.04.2014 13:43

Jeżeli waszym marzeniem jest zegarek z Androidem, to już niedługo będziecie mogli się zastanowić nad zakupem takowego. LG dopiero co pochwaliło się kolejnymi szczegółami swojego inteligentnego zegarka, który ma być jednym z kilku urządzeń, które pojawią się w tym roku i zostaną wyposażone w system Android Wear od Google'a.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Poza systemem podano informację, że zegarek będzie odporny na pył i wodę. Niestety nie wiadomo w jakim zakresie urządzenie będzie wytrzymałe. Według danych ze strony producenta, będzie można z niego korzystać w trakcie uprawiania różnych czynności na dworze, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Na razie jednak lepiej ostrożnie podchodzić do wodoodporności zegarka, póki nie zostanie podany konkretny stopień ochrony IP.

Ponadto urządzenie zostanie wyposażone w ekran, który nigdy nie zasypia. Użytkownik ma mieć w każdym momencie dostęp do potrzebnych mu informacji, jak godzina zaplanowanego spotkania czy trasa do wybranego miejsca. Zważywszy na zdjęcia zegarka z włączoną aplikacją Google Maps, możemy się spodziewać, że będzie on posiadał moduł GPS.

Zaspokojone zostaną także potrzeby estetyczne użytkowników. Zegarek ma być dostępny w dwóch kolorach, tajemniczej czerni oraz szampańskim złocie. Jak przystało na urządzenie ubieralne z Androidem, będzie on czekał na komendę Ok, Google, która będzie uruchamiać osobistego asystenta.

Zegarka LG G możemy się spodziewać najprawdopodobniej latem. Konkretniejsza data premiery nie została na razie podana.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)