Najlepsze programy 2009 roku na iPhone'a

Najlepsze programy 2009 roku na iPhone'a

28.12.2009 14:48, aktualizacja: 29.12.2009 13:02

Zbliża się koniec roku, nic więc dziwnego, że w mediach aż roi się od wszelkiego rodzaju podsumowań. Rok 2009 był z pewnością dobry dla Apple: wzrosła sprzedaż iPhone’ów, a użytkownicy pobrali grubo ponad miliard aplikacji z internetowego sklepu App Store. Pracownicy firmy z Cupertino postanowili poinformować nas, jakie programy były najchętniej pobierane.

Spośród aplikacji dla iPhone’ów i iPodów touch najlepiej sprzedawały się takie aplikacje jak MobileNavigator Europe, Quickoffice Mobile Office Suite, Mobile Maps Russia czy DocScanner. Większość programów zamieszczonych w rankingu Apple to mapy dla iPhone’a, edytory tekstu (Quickoffice), a także narzędzia usprawniające działanie aparatu fotograficznego. Wśród najchętniej kupowanych produktów znajdują się również edytor graficzny (SketchBook Mobile), słownik języka angielskiego, komunikator internetowy, skaner dokumentów czy aplikacje umożliwiające oglądanie telewizji.

Co ciekawe, do rankingu Top Sellers Apps 2009 dostała się również... gra komputerowa. Jest to dość dziwne posunięcie, zwłaszcza, że obok najlepiej sprzedających się programów w App Store można znaleźć również listę najczęściej kupowanych gier. Lista zamieszczona przez Apple nie obejmuje darmowych programów, które, rzecz jasna, ściągane są znacznie chętniej, niż płatne wersje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)