Najnowsze zrzuty ekranu Office 15 prezentują sporo zmian

Strona głównaNajnowsze zrzuty ekranu Office 15 prezentują sporo zmian
17.05.2011 13:11

Wycieki z Microsoftu to już swego rodzaju tradycja. Tym razem dzięki nim możemy zapoznać się z najnowszym wydaniem przygotowywanego pakietu Office 15.

Zrzuty ekranu, które przedostały się do Internetu pochodzą z builda o numerze 15.0.2703.1000. Prezentują kilka ciekawych zmian, które zamierza wprowadzić Microsoft do pakietu Office 15. W Excelu pojawiło się nowe narzędzie do filtrowania danych, a także nowe okienko dialogowe do wprowadzania wykresów. Użytkownik może importować dane z kanałów Atom, wprowadzono też możliwość szybkiej konwersji cyfr arabskich do rzymskich. W programie Word pojawiła się natomiast rozszerzona funkcja umożliwiająca zamieszczenia materiałów wideo i audio online, a także emisję dokumentów w Sieci - podobnie jak w PowerPoincie. Poprawiono również wygląd niektórych animacji.

W pakiecie Office 15 ma pojawić się nowy interfejs o nazwie Metro, którego zadaniem będzie ułatwienie użytkownikom korzystania z funkcji pakietu. Niedawno Office 15 osiągnął stadium Milestone 2, zaś premiera stabilnej wersji pakietu programów biurowych przewidywana jest na przyszły rok. Wczoraj z kolei Microsoft zapowiedział rychłe wydanie Service Packa dla Office 2010. Uaktualnienie powinno pojawić się pod koniec przyszłego miesiąca.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)