Najnowsze zrzuty ekranu Office 15 prezentują sporo zmian

Najnowsze zrzuty ekranu Office 15 prezentują sporo zmian

17.05.2011 13:11

Wycieki z Microsoftu to już swego rodzaju tradycja. Tym razem dzięki nim możemy zapoznać się z najnowszym wydaniem przygotowywanego pakietu Office 15.

Zrzuty ekranu, które przedostały się do Internetu pochodzą z builda o numerze 15.0.2703.1000. Prezentują kilka ciekawych zmian, które zamierza wprowadzić Microsoft do pakietu Office 15. W Excelu pojawiło się nowe narzędzie do filtrowania danych, a także nowe okienko dialogowe do wprowadzania wykresów. Użytkownik może importować dane z kanałów Atom, wprowadzono też możliwość szybkiej konwersji cyfr arabskich do rzymskich. W programie Word pojawiła się natomiast rozszerzona funkcja umożliwiająca zamieszczenia materiałów wideo i audio online, a także emisję dokumentów w Sieci - podobnie jak w PowerPoincie. Poprawiono również wygląd niektórych animacji.

W pakiecie Office 15 ma pojawić się nowy interfejs o nazwie Metro, którego zadaniem będzie ułatwienie użytkownikom korzystania z funkcji pakietu. Niedawno Office 15 osiągnął stadium Milestone 2, zaś premiera stabilnej wersji pakietu programów biurowych przewidywana jest na przyszły rok. Wczoraj z kolei Microsoft zapowiedział rychłe wydanie Service Packa dla Office 2010. Uaktualnienie powinno pojawić się pod koniec przyszłego miesiąca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)