Napraw sobie samochód – Car Mechanic Simulator 2014

Napraw sobie samochód – Car Mechanic Simulator 2014
Karolina Kowasz

29.01.2014 10:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od pewnego czasu możemy zauważyć rosnące zainteresowanie symulatorami. Na wydanie kolejnego zdecydowało się Red Dot Games, które dopiero co wypuściło Car Mechanic Simulator 2014, dzięki któremu każdy może poczuć się jak zawodowy mechanik, bez odchodzenia od komputera.

Car Mechanic Simulator 2014 trailer fullHD

Do dyspozycji gracza twórcy oddali trzy różne warsztaty, sześć (według informacji ze Steama – osiem) samochodów (w tym SUV-y, samochody rodzinne, limuzyny) oraz dziesiątki różnych możliwych czynności serwisowych, jak chociażby chiptuning, skan OBD, wymianę oleju, naprawę uszkodzonych części (których zakupu dokonujemy przez internet). Istnieje także możliwość zakupu instrukcji naprawy, dzięki czemu gracz może naprawiać szybciej, lepiej i zarabiać więcej. Gdyby komuś jednak było mało, to Steam zapowiada wydanie darmowego dodatku 4x4 z nowym samochodem i kompletem części. Ponadto w tym roku planowany jest jeszcze dodatek Turbo.

Car Mechanic Simulator 2014 test drive

Grafika nie jest najmocniejszą stroną symulatora, broni się on jednak dosyć realistycznym odwzorowaniem części i napraw.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Polska wersja gry przewidziana jest dopiero na 20 lutego. Tymczasem produkcja w wersji angielskiej jest dostępna na Steamie jako jeden z bestsellerów w cenie 14,99 euro. Jeżeli na zakup zdecydujecie się do końca stycznia, to zapłacicie 25% mniej, czyli 11,24 euro. Polska wersja ma kosztować 19,99 złotych, jednak możecie nabyć ją w przedsprzedaży na gram.pl za 17,90 złotych. Warto się zainteresować, jako że gra przez chwilę utrzymywała się w pierwszej piątce steamowych bestsellerów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także