Nawigacja na wakacje? AutoMapa trafia na urządzenia z mobilnym Windowsem

Nawigacja na wakacje? AutoMapa trafia na urządzenia z mobilnym Windowsem

Nawigacja na wakacje? AutoMapa trafia na urządzenia z mobilnym Windowsem
08.06.2016 14:56

Możemy sobie do woli wieścić śmierć mobilnego Windowsa, który jednak uparcie utrzymuje swój minimalny udział w rynku. O ile sprzedaż nowych urządzeń maleje, tak wciąż wielu użytkowników, także (czy raczej szczególnie) w Polsce, jest całkiem zadowolona ze swoich urządzeń z mobilnymi okienkami. Dla nich mamy dobrą wiadomość: na mobilnego Windowsa 8.1 i Windowsa 10 trafiła właśnie AutoMapa.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja AutoMapy nie różni się zasadniczo od tego, co możemy zobaczyć na Androidzie i iOS-ie. Mowa przecież o oprogramowaniu, którego główny widok służy nawigowaniu, nie mają tutaj zatem większego znaczenia przyjęte przez twórców konkretnego systemu operacyjnego założenia dotyczące projektowania interfejsów.

Dostępne są także wszelkie dodatkowe funkcje i elementy wyświetlane na mapach. Użytkownik może zatem dowiedzieć się o miejscach w okolicy, nazywanych tutaj Użytecznymi Punktami. Dane na temat warunków i wydarzeń są synchronizowane na bieżąco. Na mobilnym Windowsie nie mogło także zabraknąć zapewne najbardziej rozpoznawalnego elementu AutoMapy: po polskich i europejskich drogach poprowadzi nas glos Krzysztofa Hołowczyca.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

AutoMapa jest dostępna w dwóch wariantach. Tańszy z nich dostarcza mapy Polski: za tygodniowy dostęp do nich zapłacimy 11 zł. Trzy miesiące z usługą AutoMapa Polska to 37 zł, natomiast za roczną subskrypcję zapłacimy 91,50 zl. Drugi wariant zostaje wzbogacony o mapy państw Europy, tutaj opłaty wynoszą kolejno 17,50 zł, 59,99 zł i 150 zł. Aplikacje można już znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)