Need for Speed Most Wanted dostępny za darmo na Samsung Smart TV

Need for Speed Most Wanted dostępny za darmo na Samsung Smart TV

Need for Speed Most Wanted dostępny za darmo na Samsung Smart TV
21.07.2014 12:26, aktualizacja: 22.07.2014 08:52

Na telewizorach Samsunga dostępne będą nawet bardziej rozbudowane gry. Jako pierwszy pojawi się Need for Speed Most Wanted, oczywiście będzie to wersja zbliżona do edycji mobilnej znanej ze smartfonów i tabletów.

Samsung w nowych telewizorach oprócz wysokiej rozdzielczości i bardzo dobrej jakości obrazu, oferuje również multum funkcji multimedialnych. Urządzenia Smart TV pozwalają na komunikację ze znajomymi, przeglądanie Internetu, oglądanie filmików na YouTube, korzystanie z serwisów VOD, a także na granie w gry. Wśród produkcji dostępnych na inteligentne telewizory koreańskiego giganta pojawi się pierwsza znacznie bardziej rozbudowana produkcja - Need for Speed Most Wanted.

350110435330254785

Do tej pory w Samsung Apps mogliśmy spotkać głównie proste gry, chociażby takie jak Angry Birds. Natomiast na przełomie lipca i sierpnia tego roku pojawi się tytuł oferujący lepszą grafikę i znacznie bardziej złożoną mechanikę. Za produkcję i wydanie gry odpowiedzialna jest firma Electronic Arts. Producent obiecuje nam, że w grze weźmiemy udział w serii emocjonujących wyścigów ulicznych, unikając policyjnych pościgów. Podczas wyścigów poprowadzimy i będzie próbowali wyprzedzić takie modele samochodów jak SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S czy Hummer H1 Alpha.

W Need for Speed Most Wanted zagrają właściciele telewizorów Samsung Smart TV z 2013 (seria F modele z serii 7 i wyższe) oraz z 2014 roku (seria H modele 6 i wyższe). Autami pokierujemy z wykorzystaniem trzech różnych sposobów – pada, pilota od telewizora lub za pomocą mobilnej aplikacji na smartfonie i tablecie. Od dnia premiery gra dostępna będzie za darmo przez 4 miesiące.

Samsung Smart TV | Need for Speed za darmo!

Nowa, znacznie bardziej rozbudowa produkcja jest zapowiedzią zupełnie innego podejścia do telewizorów, które w przyszłości mogą zastąpić konsole do gier. Samsung poinformował, że kolejne tytuły popularnych gier będą w najbliższym czasie pojawiać się na Smart TV.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)