Need for Speed: Most Wanted za darmo. Przekonaliście się już do sklepu Origin?

Need for Speed: Most Wanted za darmo. Przekonaliście się już do sklepu Origin?

Need for Speed: Most Wanted za darmo. Przekonaliście się już do sklepu Origin?
02.02.2016 20:57

Trochę ostatnio ucichł temat specjalnych prezentów EA, czyli komercyjnych gier firmy, udostępnianych przez chwilę za darmo w mniej więcej regularnych odstępach czasu. Najwidoczniej uwagę skupiono na uruchomieniu Origin Access, czyli nielimitowanej oferty abonamentowej na komputerowe produkty pod skrzydłami wydawcy. Jednak na przerwę marudzić nie będziecie, bo do pobrania jest już Need for Speed: Most Wanted.

Need For Speed Most Wanted | Get Wanted Trailer

Nie chodzi przy tym o wciąż jarego starocia z 2005 roku, lecz jego wypuszczoną lata później reinkarnację spod ręki utalentowanych ludzi z Criterion Studios, ojców serii Burnout. Wyszedł im projekt zakorzeniony w ich wcześniejszych, bardzo szalonych dokonaniach, który zarazem ustawiał całą markę na lekko innych torach, co nie każdemu jej fanowi się podobało. W każdym razie zabawa z tytułem po prostu odpręża, a jeśli dostajemy go za darmo, zaś wcześniej nie graliśmy, nie ma co zbytnio zwlekać.

NfS: Most Wanted to kolejny produkt w cyfrowej formie udostępniony bezpłatnie na platformie Origin, wymaga więc posiadania konta w systemie Electronic Arts. Można je założyć bezpośrednio w kliencie PC znanej usługi lub za pośrednictwem jej strony internetowej. Proces nie jest skomplikowany, wystarczy działać krok po kroku tak, jak podpowiadją twórcy. Zarządzanie posiadanymi tytułami w bibliotece to również kwestia zdecydowania się na oprogramowanie lub zalogowanie w przeglądarce. Co kto woli.

Warto przypomnieć wymagania systemowe Need for Speed: Most Wanted:

  • Windows Vista SP2
  • Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz
  • Karta graficzna 512 MB GeForce 8800 GT lub Radeon HD 3870
  • 2 GB RAM

Zalecany jest jednak sprzęt z:

  • Windowsem 7 SP1 64-bit
  • Czterordzenowym procesorem
  • Kartą graficzną 1 GB GeForce GTX 560 lub Radeon HD 6950
  • 4 GB RAM

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (92)