Netflix w końcu offline! Pobieranie możliwe, ale tylko w aplikacjach mobilnych

Strona głównaNetflix w końcu offline! Pobieranie możliwe, ale tylko w aplikacjach mobilnych
30.11.2016 15:14
Netflix w końcu offline! Pobieranie możliwe, ale tylko w aplikacjach mobilnych

Wobec Netfliksa można mieć wiele zarzutów, jednak każdy, kto skorzystał choćby tylko z darmowego okresu próbnego, zdaje sobie sprawę, że tkwi w nim ogromny potencjał. Wśród dotychczasowych funkcji brakowało jednak jednej, co wyjątkowo często wytykali sami jej użytkownicy: Netflix wymagał do oglądania dostępnych tam treści ciągłego połączenia z Siecią. Ale to się właśnie zmieniło.

Na blogu usługi ukazał się już komunikat o udostępnieniu możliwości pobierania filmów i seriali. Odtąd nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by pobrać odcinek ulubionego serialu, a następnie obejrzeć go już bez połączenia z Siecią. W aplikacji mobilnej wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się przy tytule odcinka.

350191710154024897

Mimo że Netflix wprowadził tę ważną nowość dla wszystkich typów kont, a zatem niezależnie od kwoty abonamentu, to nie obyło się bez ograniczeń. Na razie pobrać można tylko część materiałów, wśród nich można wymienić najpopularniejsze produkcje, jak np. Orange is The New Black, Narcos i The Crown, które oglądać można offline już teraz. Lista będzie systematycznie uzupełniana.

Ponadto pobieranie filmów i odcinków seriali możliwe jest tylko na aplikacjach mobilnych. Nic najpewniej nie stoi na przeszkodzie, aby następnie strumieniować na przykład dzięki Chromecastowi (edit: oglądanie jest możliwe tylko na urządzeniu mobilnym, na które film został pobrany), jednak użytkownicy, którzy z Netfliksa korzystają tylko w przeglądarce, muszą obejść się smakiem. Najnowsza wersja Netfliksa na Androida i iOS-a jest dostępna w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)