Netflix w ofercie Orange TV pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy

Netflix w ofercie Orange TV pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy

18.09.2017 12:54, aktual.: 12.06.2018 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ciągu najbliższych miesięcy wybór Orange TV powinien stać się atrakcyjniejszy dla użytkowników Netfliksa. Obie firmy odnowiły umowę, która umożliwia dalsze oferowanie usług Netfliksa w ramach abonamentu w Orange.

Możliwe, że już w tym roku osoby korzystające z Orange TV, zyskają dostęp do bogatej biblioteki Netfliksa. Dokładna data rozszerzenia oferty nie została ujawniona – termin został określony jako najbliższe miesiące i niewykluczany jest ten rok. Pomarańczowy operator nie będzie jednak tym pierwszym, bowiem od lipca dostęp do Netfliksa wprowadziło T-Mobile Polska.

Obraz

Z Netfliksa można również korzystać bezpośrednio, opłacając dostęp do biblioteki samej usługi. Jednakże oferta Orange najprawdopodobniej będzie obejmowała kanały dostępne w Orange TV oraz bibliotekę seriali i filmów Netfliksa.

Dostęp do Netfliksa będziemy mieli m.in. w dekoderach Orange TV, a więc bez potrzeby podłączenia do telewizora kolejnych dodatkowych urządzeń. Będzie to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają SmartTV z opcją instalacji odpowiedniej aplikacji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)