NeverNote zastąpi Evernote dla Linuksa

NeverNote zastąpi Evernote dla Linuksa

11.10.2010 13:57, aktualizacja: 11.10.2010 17:27

Evernote, popularny program do synchronizacji i zapisywania notatek nie jest dostępny dla Linuksa. Pojawiła się jednak zastępcza aplikacja - NeverNote.

Evernote to bezpłatne narzędzie służące do gromadzenia wszelakiego rodzaju istotnych dla użytkownika danych, dostępne dla systemów Windows i Mac OS X, a także urządzeń iPhone/iPod Touch, Blackberry oraz innych pracujących na platformie Android. Program jak dotąd nie został wprowadzony w wersji dla Linuksa. Jego użytkownicy aby synchronizować notatki mogli co prawda skorzystać z Wine, jednak brakowało natywnego klienta. Takim rozwiązaniem jest powstały niedawno NeverNote. Zadaniem aplikacji stworzonej w Javie jest umożliwienie dostępu do Evernote. Z programu mogą korzystać zarówno użytkownicy Linuksa jak i systemów Windows i Mac OS X.

Jak informuje twórca programu, NeverNote nie jest wspierany przez producenta Evernote. Oznacza to, że za wszelkie błędy podczas korzystania z usługi odpowiada użytkownik programu. NeverNote jest dostępny obecnie w wersji rozwojowej, mogą więc wystąpić problemy z jego obsługą. Wersja dla Mac OS X nie była jeszcze testowana. NeverNote można pobrać ze stron Source Forge.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)