NextGen Reader doczekał się dużej aktualizacji w wersji pod Windows Phone

NextGen Reader doczekał się dużej aktualizacji w wersji pod Windows Phone

NextGen Reader doczekał się dużej aktualizacji w wersji pod Windows Phone
13.07.2014 11:05

NextGen Reader to jeden z najchętniej wybieranych przez użytkowników Windows Phone czytników RSS. Najnowsza wersja, z numerem 6, przynosi wiele zmian i nowości. W tym wydaniu postawiono na szybkość i multiplatformowość.

Obraz

Autorzy NextGen Readera nie próżnują i starają się, aby ich czytnik był najlepszym oprogramowaniem w swojej klasie. Nowe wydanie pod Windows Phone 8.1. zostało stworzone jako Universal Apps. Pozwala to zakup jednej licencji, która umożliwia pobranie pełnej wersji aplikacji zarówno w markecie Windows Phone jak i Windows. Wersja 6 jest także lepiej zoptymalizowana pod urządzenia z małą ilością pamięci, co powinno wpłynąć pozytywnie na wrażenia płynące z użytkowania tej aplikacji. W tym wydaniu poprawiono również wyświetlanie tekstu na kafelkach, usprawniono działanie aplikacji na dużych ekranach oraz współpracę z OneNote. Z poziomu oprogramowania można już oznaczać artykuły do przeczytania na później, a następnie przenieść te informacje na inne urządzenia. Przepisano stronę z wyszukiwaniem nowych danych RSS, jest teraz przejrzyściej i wygodniej.

Obraz

Topowy czytnik RSS kosztuje obecnie 9,99 zł. Nie jest to wygórowana cena za oprogramowanie, które oferuje tak wiele. Warto przypomnieć jeszcze raz, że obecnie wersję pod Windows Phone 8.1 i Windows 8.1 można pobrać w ramach jednej licencji. Najnowsza wersja NextGen Radera dostępna jest w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)