Niantic nie próżnuje – nowa wersja Pokemon GO już do pobrania

Niantic nie próżnuje – nowa wersja Pokemon GO już do pobrania

Niantic nie próżnuje – nowa wersja Pokemon GO już do pobrania
09.08.2016 13:15

Kolejne aktualizacje Pokemon GO wywoływały sporo kontrowersji wśród użytkowników, zdarzało się że Niantic usuwało lubiane funkcje, bądź przypadkowo udostępniało możliwości, które docelowo pojawić miały się w późniejszych wersjach, jak choćby zbieranie legendarnych Pokemonów. Tym bardziej warto przyjrzeć się udostępnionej nowej wersji gry, oznaczonej numerem 0.33.

Wersja 0.33 to przede wszystkim poprawki, choć nie zabrakło także dalekich od rewolucji nowości. Po tym jak przed tygodniem dodano możliwość personalizacji awatara, dziś możemy już także zmieniać jego nazwę. Warto jednak przed tym dobrze się namyślić, gdyż zmiana – przynajmniej na razie – możliwa jest tylko jeden raz.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zapewne w odpowiedzi na liczne doniesienia o różnego rodzaju wypadkach graczy, Niantic zdecydowało wprowadzić dodatkowe okno dialogowe z ostrzeżeniem. Jak wiadomo, wysiadywanie nie jest możliwe, jeśli użytkownik porusza się zbyt szybko, jednak teraz gra zasugeruje także, że w Pokemon GO nie należy grać podczas jazdy. Będzie to wymagać od użytkownika potwierdzenia, że jest tylko pasażerem.

Według oficjalnej listy zmian, poprawiono także system przyznawanie bonusów za udane rzuty Pokeballem, rozwiązany został także problem w działaniu gry w trybie oszczędzania energii na iOS-ie. Przy tej okazji warto zaznaczyć, że gra przekroczyła już granicę 100 mln pobrań z Google Play, a możemy tylko zgadywać, o ile razy większa byłaby ta liczba, gdyby uwzględniono instalacje spoza sklepu Google.

Najnowszą wersję Pokemon GO można już znaleźć w naszej bazie, także w formie pliku APK.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)