Niedługo VII edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci

Niedługo VII edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci

15.02.2011 13:47

28 lutego w warszawskim hotelu Novotel Airport przy ul. 1 Sierpnia 1 odbędzie się VII już edycja Kongresu Bezpieczeństwa Sieci.

Podczas spotkania poruszane będą trzy główne tematy - bezpieczeństwo sieci, firewall i VPN oraz bezpieczna poczta e-mail. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami zabezpieczającymi, zagrożeniami czyhającymi na dane internautów czy sposobami zabezpieczania się przed niechcianą pocztą elektroniczną. Poza tym przedstawione zostaną takie zagadnienia jak inwentaryzacja sieci, dobre praktyki w zarządzaniu bezpieczeństwem sieci, zapobieganie utracie danych, wykrywanie anomalii w sieci, zapory sieciowe nowej generacji czy bezpieczeństwo w obsłudze chmury obliczeniowej.

Wykładom towarzyszyć będzie wystawa najnowszych rozwiązań i produktów z zakresu bezpieczeństwa Sieci, a także prelekcje uznanych niezależnych ekspertów i gości specjalnych. Podczas spotkania rozlosowane będą nagrody dla uczestników. Kongres Bezpieczeństwa Sieci skierowany jest przede wszystkim do firm, instytucji i osób zajmujących się bezpieczeństwem. To jedna z największych w Polsce tego typu konferencji.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, trzeba jednak wcześniej dokonać rejestracji. Swój udział w kongresie można zgłosić na stronach organizatora, tam również znajdują się szczegółowe informacje na temat planu spotkania. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym imprezy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)