Nieliniowy edytor wideo HitFilm 1.0 z obsługą nowych efektów

Nieliniowy edytor wideo HitFilm 1.0 z obsługą nowych efektów

22.09.2011 16:28, aktualizacja: 22.09.2011 17:03

Ukazała się aktualizacja HitFilm do wersji 1.0.2120. W najnowszym wydaniu programu do nieliniowej edycji wideo pojawiło się sporo nowy efektów specjalnych.

HitFilm to program przeznaczony do nieliniowej edycji wideo i tworzenia animacji oraz efektów specjalnych na potrzeby produkcji domowych. Początkujący użytkownicy z pewnością docenią prostotę obsługi narzędzia oraz bogatą bazę efektów, których wynik można zobaczyć od razu po przeciągnięciu ich na klip umieszczony na linii czasu. Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach - Standard oraz Ultimate. W pierwszej wprowadzono pewne ograniczenia - nie znajdziemy między innymi możliwości generowania własnych efektów cząsteczek, zaawansowanych narzędzi do korekcji kolorów czy funkcji importowania danych z aplikacji 3D camera tracking.

W najnowszej wersji programu wprowadzono szereg nowych efektów specjalnych takich jak choćby odbicie, gradient składający się z czterech kolorów, półtony czy transformacja obrazu przypominająca wydruk starej gazety. Poza tym w HitFilm pojawiło się sporo poprawek dotyczących między innymi działania programu. Przyśpieszono pracę programu nawet do 2,5 raza w komputerach z najnowszymi kartami graficznymi. Wyeliminowano również wiele błędów zgłaszanych przez użytkowników aplikacji. Pełną listę zmian producent programu zamieścił na swojej stronie. Programy dostępne są w sprzedaży w cenie około 500 zł (Standard) i około 1300 zł (Ultimate).

Wersje testowe HitFilm Standard i Ultimate można pobrać z naszego portalu. Dostępne są w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja filmów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)