Niesłyszący mężczyzna pozywa PornHub. Przez brak napisów nie zrozumiał filmu

Niesłyszący mężczyzna pozywa PornHub. Przez brak napisów nie zrozumiał filmu

Niesłyszący mężczyzna pozywa PornHub. Przez brak napisów nie zrozumiał filmu
Arkadiusz Stando
20.01.2020 14:15

Stany Zjednoczone słyną z kuriozalnych spraw sądowych, a oto kolejna z nich. Jeden z subskrybentów serwisu PornHub poczuł się dyskryminowany brakiem napisów w filmie pornograficznym. Miejmy nadzieję, że owe nagranie zakończyło się ślubem, a mężczyzna nie bije piany na darmo ;)

Niesłyszący subskrybent, Yaroslav Suris, zażądał odszkodowania oraz dostosowania się do potrzeb osób niepełnosprawnych od serwisu PornHub. Twierdzi, że brak napisów filmach jest niezgodny z amerykańską ustawą American Disabilities Act. Po części pewnie ma rację, ale o tym zadecyduje sąd.

PornHub nie daje mu tego, za co płaci – to powód, aby iść do sądu

Amerykanin twierdzi, że nie płaci za coś, czego serwis mu nie dostarcza. W pozwie sądowym Suris zwraca uwagę, że osoby niesłyszące mogą nie być w stanie w pełni zrozumieć wydarzeń dziejących się w filmie. Jednocześnie wymaga od serwisu dostosowania do jego potrzeb kilku hitów serwisu.

Na doniesienia o pozwie zareagował wiceprezes serwisu, Corey Price, który przesłał swój komentarz agencji prasowej AFP. Twierdzi, że PornHub posiada specjalną sekcję z dokładnie dopracowanymi napisami, a także przesłał do niej link. Ciekawe, komu sąd przyzna rację.

Podobno nie jest to pierwszy pozew Surisa. Wcześniej miał pozwać już serwis Fox News za podobne naruszenia. Portal prezentował filmy, których treść mężczyzna chciał poznać, ale nie był w stanie. Podobnie jak w przypadku PornHuba nie posiadały napisów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (100)