Nieśpieszna adaptacja Netfliksa – za usługę można już płacić w złotówkach

Nieśpieszna adaptacja Netfliksa – za usługę można już płacić w złotówkach

Nieśpieszna adaptacja Netfliksa – za usługę można już płacić w złotówkach
07.06.2016 12:00, aktualizacja: 07.06.2016 12:15

Minęło niemal pół roku od styczniowej premiery Netfliksa w Polsce. Wówczas nie brakowało powodów do narzekań na to, jak potencjalni klienci na nowych rynkach zostali potraktowani przez Amerykanów. Padło także wiele słów krytyki z powodu późniejszego blokowania użytkowników VPN-ów. Trzeba jednak przyznać, że w ciągu kilku miesięcy zrobiono wiele, by usługa, także w Polsce, została dostosowana do lokalnych realiów. Dziś mamy do czynienia z kolejnym tego etapem.

Jednym z najważniejszych zarzutów wobec Netfliksa w momencie jego premiery była kwestia płatności. To właśnie przez konieczność płacenia abonamentu w euro, użytkownicy – co zresztą było całkowicie uzasadnione – otwarcie stwierdzali, że jedyne co Netflix zrobił, by uruchomić swoje usługi w nowych krajach, to wyłączenie części ograniczeń terytorialnych. Dziś płatności można już dokonywać w złotówkach.

Obraz

Nie oznacza to jednak, że system opłat za usługę uległ jakiejkolwiek innej zmianie. Jak widać na obrazku powyżej, kwota została po prostu przeliczona i zaokrąglona. Za najbardziej ograniczony plan Basic przyjdzie zapłacić 34 zł, oferujący HD i korzystanie na dwóch urządzeniach jednocześnie plan Standard to koszt 43 zł, a najwyższy Premium kosztuje 52 zł.

Nie ma wątpliwości, że to dla Polaków całkiem korzystna nowość – pozwoli uprościć opłacanie usługi i uniknąć ewentualnych prowizji za przewalutowanie. Z czasem zapewne Netflix stanie się jeszcze bardziej polski, nadal jednak będziemy musieli poczekać na oczekiwany od wielu miesięcy polski wariant językowy interfejsu. Klienty Netfliksa można znaleźć w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)