Nokia aktualizuje mapy HERE w Windows Phone, w tym dla Polski

Nokia aktualizuje mapy HERE w Windows Phone, w tym dla Polski

07.08.2014 16:29, aktual.: 08.08.2014 08:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nokia po stracie działu mobilnego zaczęła intensywniej działać w usługach związanych z mapami i lokalizacją. Dzisiaj Finowie udostępnili pokaźną aktualizację skierowaną do urządzeń z Windows Phone 8. Świeże mapy, w tym obejmujące Polskę, doczekały się wielu ulepszeń i kilku nowości.

Obraz

Aktualizacja map od Nokii przynosi ulepszenia w kwestii modelów 3D. Zwiększono liczbę renderowanych obiektów, a także poprawiono ich jakość tekstur oraz zwiększono liczbę detali. W wielu krajach, w tym w Polsce, dodano dokładne położenie i adresy poszczególnych budynków. Ma to ułatwić lokalizację docelowego miejsca podróży. Od kiedy mapy HERE całego świata dostępne są bez opłat dla każdego użytkownika Windows Phone, warto wymienić kraje, które również zostały zaktualizowane, a są to: Francja, RPA, Holandia, Włochy, Norwegia, Portugalia, Węgry, Czechy, Rosja, Ukraina, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Słowacja, Izrael, Kazachstan i Portoryko.

Obraz

Nowe mapy skierowane są do wszystkich użytkowników Windows Phone 8. Sprawdzenie aktualizacji odbywa się poprzez menu mapy na zakładce aplikacje w ustawieniach systemu. Dzięki optymalizacji przesyłania aktualizacji, nowa paczka map Polski zajmuje około 55 MB.

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)