Nokia DVLUP — nowatorski program dla deweloperów

Nokia DVLUP — nowatorski program dla deweloperów

Nokia DVLUP — nowatorski program dla deweloperów
28.10.2013 11:05

Microsoft od dawna zachęca programistów do tworzenia aplikacji na Windows Phone. Były już konkursy, gdzie można było wygrać drona, czy akcje we współpracy z CodeGuru. Nokia oczywiście nie zostaje w tyle. Nie tak dawno temu jej najnowsza akcja promocyjna DVLUP została udostępniona również dla osób z Polski i promowana mocno na ostatniej konferencji MTS. Czym jest Nokia DVLUP i co jest w niej takiego niezwykłego i nowatorskiego?

Obraz

Program DVLUP stworzony jest dla deweloperów piszących aplikacje na Windows Phone. Dzięki tej akcji każdy z programistów może rozwijać swoje umiejętności, ale także pomagać swoim kolegom w rozwiązywaniu problemów. Innowacyjność w tym przypadku polega na sposobie nagradzania. Punkty zdobywamy poprzez tworzenie gier, aktualizowanie ich, oferując pomoc innym, biorąc udział w zadaniach, a nawet proponując jakiś pomysł na aplikację. Podobnie jak w grach na konsolach czy Steamie, za tego typu aktywność otrzymujemy również odznaczenia. Oczywiście w programie nie brakuje też nagród. Za uzbierane punkty deweloper może otrzymać akcesoria do telefonu, smartfon, akcje promocyjną w Windows Phone Store czy bilety do kina.

Warto spróbować swoich sił w Nokia DVLUP, zarówno sposób zbierania punktów jak i nagrody, zachęcają deweloperów do rejestracji, zabawy i rywalizacji. Program skierowany jest głownie do osób piszących na Windows Phone, ale także na urządzenia z linii Asha.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)