Nokia Lumia 525 — nadchodzi kolejny tani smartfon z Windows Phone

Nokia Lumia 525 — nadchodzi kolejny tani smartfon z Windows Phone

Nokia Lumia 525 — nadchodzi kolejny tani smartfon z Windows Phone
06.11.2013 18:17, aktualizacja: 06.11.2013 19:04

Nokia Lumia 520 to jeden z ważniejszych smartfonów dla Finów. Model ten zdołał podbić segment urządzeń z Windows Phone i niewątpliwie przyczynił się do zwiększenia udziałów tego systemu w globalnym rynku mobilnym do 4%. Nowa Nokia Lumia 525, nazywana następcą bądź kontynuatorem modelu 520, również chce wszystkich zaskoczyć dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Nokia Lumia 525
Nokia Lumia 525

Finowie dzięki taniej i atrakcyjnej zarówno wizualnie, jak i sprzętowo, Lumii 520, osiągnęli duży sukces. Model ten „nakręcił” sprzedaż smartfonów z Windows Phone. Jeszcze niezaprezentowana Lumia 525 ma kontynuować ten trend. Nowy model będzie podobny wizualnie do starszej siostry. Wyróżniać ma się dwa razy większą ilością RAM-u (1 GB), a także nowszym procesorem, ale jednak o identycznym taktowaniu. Największym magnesem zachęcającym do zakupu ma być bezprzewodowy zestaw słuchawkowy — Nokia Guru. Będzie on działał prze Bluetooth i dostanie obsługę NFC.

Nokia Guru
Nokia Guru

Czy Lumia 525 osiągnie sukces na miarę modelu 520? Nic nie wskazuje na to, aby miało byc inaczej. Niska cena, więcej pamięci oraz ciekawy gadżet w postaci bezprzewodowych słuchawek może sprawić, że Nokia ponownie zwiększy udział w rynku mobilnym. Smartfon przeszedł certyfikację w Chinach, zatem oficjalna premiera już niedługo.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)