Nokia „Normandy” — brakujące ogniwo między Lumią i Ashą

Nokia „Normandy” — brakujące ogniwo między Lumią i Ashą

Nokia „Normandy”
Nokia „Normandy”
26.11.2013 12:57

Evleaks ponownie zaskakuje doniesieniami odnośnie przyszłych modeli Nokii. Najnowszy przeciek wskazuje na zacieranie wyraźnych granic w designie pomiędzy Lumią a Ashą. Nowy render, opublikowany przez evleaks, bardziej przypomina urządzenia z Windows Phone, niż z Symbianem.

Nokia wyraźnie stara się zadowolić każdą grupę klientów. Urządzenie „Normandy” to połączenie wyglądu znanego z serii Lumia, ale działające pod kontrolą Symbiana. Przycisk „wstecz” to znak rozpoznawczy dla modeli z serii Asha, jednakże pozostałe elementy, pochodzą z urządzeń z Windows Phone na pokładzie (nie ma jedynie fizycznego przycisku aparatu, który był w niemalże wszystkich urządzeniach z systemem mobilnym od Microsoftu). Może być to zatem ukłon w stronę osób, które nie chcą porzucić starego systemu od Finów, ale jednocześnie pragną poczuć świeżość i nowoczesność designu związanego z serią Lumia.

Nokia „Normandy”
Nokia „Normandy”

Finowie wiedzą, że rynek mobilny nie odwrócił się zupełnie od najtańszych smartfonów, które oferowali przed rozpoczęciem współpracy z Microsoftem. Pomimo bardzo niskiej ceny Lumii 520, część klientów będzie nadal szukała dotykowych urządzeń, w jeszcze atrakcyjniejszych przedziałach cenowych. Dla osób chcących mieć prosty smartfon, z nowoczesnym designem, ale za niewielkie pieniądze, Normandy będzie zapewne doskonałym wyborem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)