Nokia Software Recovery Tool: przywróć Nokię do żywych

Nokia Software Recovery Tool: przywróć Nokię do żywych

09.05.2014 11:40, aktual.: 09.05.2014 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telefony Nokii przez całe lata słynęły z tego, że były wręcz niezniszczalnymi urządzeniami. Tyczyło się to zarówno sprzętu, który po upadku i złożeniu niemalże zawsze działał, ale również oprogramowania, rzadko odmawiającego posłuszeństwa. Tak było kiedyś. Dziś jednak nic nie jest tak idealne jak kiedyś, i jak każdy posiadacz współczesnych Nokii wie, mają one swoje słabsze dni. W takim momencie przyda się aplikacja Nokia Software Recovery Tool, która przywróci do życia nie uruchamiające się lub mające problemy z prawidłowym działaniem urządzenie.

Omawiane oprogramowanie skierowane jest do osób, które posiadają telefony z serii Nokia Lumia, Asha lub działające na systemie S40/Symbian. Nokia Software Recovery Tool pozwoli na ponownie wgranie najnowszej wersji oprogramowania na urządzenie. Cała procedura jest niezmiernie prosta oraz szybka i sprowadza się do kliknięcia w jeden przycisk. Aplikacja sama pobierze najświeższe oprogramowanie z serwera i wgra je na urządzenie poprzez kabel USB. Mała uwaga: wszelkie dane na telefonie zostaną wyczyszczone.

Obraz

Niedawna aktualizacja Nokia Software Recovery Tool wprowadziła wsparcie dla nowych urządzeń działających pod kontrolą Windows Phone 8.1 oraz przyspieszyła pobieranie danych z serwerów Nokii. Nie wszyscy zapewne wiedzą, że dzięki tej aplikacji możemy wrócić do standardowej wersji Windows Phone 8.0 (Black). Jest to ważne dla osób, które zainstalowały deweloperską wersję Windows Phone 8.1, ale uznały, że nie spełnia ona ich oczekiwań.

Aktualna wersja dostępna jest na stronie pomocy technicznej Nokii oraz w naszej bazie aplikacji. Do działania program potrzebuje systemu Windows w wersji 7 lub nowszego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)