Nordic Games planuje wydać kompilacje serii Darksiders i Red Faction

Nordic Games planuje wydać kompilacje serii Darksiders i Red Faction13.02.2014 15:42
Nordic Games planuje wydać kompilacje serii Darksiders i Red Faction

Na początku zeszłego roku informowaliśmy o bankructwie THQ, producenta i wydawcy gier. Został on sprzedany w częściach, gdyż dało to więcej dochodu wierzycielom. Początkowo nie wiadomo było, co stanie się z mniej popularnymi markami, ale, ostatecznie, i one znalazły swoich nabywców. Red Faction i Darksiders zostały zakupione przez Nordic Games, które obecnie planuje wydać kompilacje tych serii.

350046979587532737

Darksiders Collection ma zawierać obie części gry wraz wydanymi dodatkami Abyssal Forge i Belial's Pass. W pierwszej odsłonie wcielamy się w postać jednego z Czterech Jeźdzców, zapowiadanych przez św. Jana w jego Apokalipsie. Bohater zostaje jednak zdradzony, przez co zmuszony jest wyruszyć na Ziemię, by odzyskać swoje utracone zdolności, rumaka oraz odkryć prawdę na temat zdrady.

Zestaw z Red Faction składać się będzie z części pierwszej wraz z odsłonami Guerrilla i Armageddon oraz dodatkiem Path of War. Dodatkowo w wersji na PC dostaniemy także drugą część gry. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się, jak mogłoby wyglądać życie na Marsie, stanąć na czele rewolucji, buntować się czy po prostu postrzelać, to jest to bardzo dobra okazja.

Docelowo zestawy trafią na PC oraz konsole Playstation 3 i Xbox 360. Informacje o pakietach można uzyskać na stronie Nordic Games. Planowany termin premiery na PC to 14 marca.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)