Nowa aktualizacja dla Windows Phone to dobre wieści dla użytkowników HTC

Nowa aktualizacja dla Windows Phone to dobre wieści dla użytkowników HTC

Nowa aktualizacja dla Windows Phone to dobre wieści dla użytkowników HTC
24.09.2014 20:48

W dniu dzisiejszym Microsoft udostępnił aktualizację najnowszej wersji systemu Windows Phone 8.1.1 (zwanej też Update 1 lub GDR1). Z wiadomości tej najbardziej będą zadowoleni użytkownicy smartfonów od HTC. Paczka poprawek nareszcie umożliwia instalację Windows Phone 8.1.1 na starszych smartfonach 8X i 8XT, a także najtańszym modelu 8S, który wg plotek, nie miał być już dłużej wspierany.

350126103555434433

Omawiana aktualizacja przynosi wiele drobnych poprawek i usprawnień w kwestii wydajności. Dodatkowo najnowsza wersja naprawia błąd 80188308 występujący podczas instalacji wersji 8.1.1, ze względu na wyczerpanie pamięci w trakcie aktualizacji. Również dziś Microsoft dał zielone światło aktualizacji Lumia Cyan dla modeli, które do tej pory jeszcze nie otrzymały tej paczki zmian. Najważniejszą nowością jest jednak wypuszczenie aktualizacji na urządzenia od HTC. Windows Phone 8.1.1 dostępne jest już dla najnowszego modelu One M8, a także starszych, jak 8X, 8XT i 8S. Największą niespodzianką jest zapewne wydanie aktualizacji do najtańszego smartfonu od HTC. Wiele źródeł przekonywało, że model 8S nie będzie otrzymywał już dalszych poprawek. Tutaj jednak nasze przypuszczenia się sprawdziły i Microsoft wraz z HTC, udostępnił sterowniki umożliwiające instalację kolejnych aktualizacji.

HTC 8S
HTC 8S

Najnowsza wersja poprawek znajduje się obecnie tylko kanale deweloperskim. Jeśli podczas aktualizacji zabraknie miejsca na instalację, warto zapoznać się z artykułem, który pozwoli bezproblemowo ominąć ten problem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)