Nowa oferta Spotify Family – konta dla sześciu osób za niecałe 30 złotych

Nowa oferta Spotify Family – konta dla sześciu osób za niecałe 30 złotych23.05.2016 16:10
Nowa oferta Spotify Family – konta dla sześciu osób za niecałe 30 złotych

Usługa muzyczna Spotify, mimo że popularna w Polsce, nie wzbudziła szczególnego zainteresowania swoją ofertą rodzinną. Posiadała ona zróżnicowane opcje, dzięki którym wiele osób mogło uzyskać dostęp do usługi nawet o 50% taniej niż w przypadku kont indywidualnych. Oferta właśnie została globalnie odświeżona i prezentuje się znacznie atrakcyjniej.

Dotąd bowiem oferta dla dwuosobowej rodziny kosztowała 29,99 i rosła o kolejne 10 złotych z każdym kolejnym członkiem. Maksymalnie ze Spotify Family mogła skorzystać pięcioosobowa rodzina (czy ogólnej, grupa, bo nie ma szczególnych wymogów odnośnie pokrewieństwa) w cenie 59,99 zł. Nietrudno zatem obliczyć, że każdy płacił niemal 10 zł mniej, niż w przypadku kont indywidualnych.

350177525068228545

Dziś Spotify ogłosiło, że oferta została skonsolidowana, a cena obniżona. Od teraz z konta familijnego może korzystać maksymlanie aż 6 osób w cenie wynoszącej w Polsce 29,99 zł. Spotify wreszcie zatem zbliżyło się do konkurencji, a nawet udało się przebić ofertę Apple – w przypadku Apple Music również za 6-osobową grupę trzeba płacić 7,99 euro, czyli ponad 35 zł.

Gwoli wyjaśnienia – w ramach pakietu rodzinnego wszyscy użytkownicy otrzymują niezależny dostęp do kont premium. Posiadają oni możliwość tworzenia własnych list odtwarzania, itd., co czyni rodzinne połączenia powiązane w zasadzie wyłącznie z kosztami. Zapraszanie do grupy odbywa się za pomocą linka wysłanego mailem. Więcej informacji na stronach Spotify.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)