Nowa wersja Boxee jeszcze w tym roku

14.06.2011 14:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na jesieni powinno ukazać się kolejne ważne wydanie Boxee, wieloplatformowego programu łączącego funkcje centrum multimedialnego z siecią społecznościową.

Boxee umożliwia obsługę nie tylko biblioteki multimediów, ale również wiele serwisów oferujących treści online - BBC iPlayer, Hulu, Jamendo, Last.fm, NPR, ABC, Blip.TV, CNET, CNN, MySpaceTV, YouTube czy Warner Bros Television Network. Oprócz tego możemy oglądać pokazy slajdów z Flickr i Picasaweb, jak również pobierać pliki z sieci BitTorrent. Od listopada zeszłego roku nie ukazała się żadna aktualizacja Boxee. Powodem tego był rozwój płatnego wydania programu połączonego z urządzeniem Boxee Box. Teraz jednak programiści postanowili zaktualizować także darmową aplikację.

Na razie nie zdradzono wszystkich szczegółów na temat nowych funkcji, które miałyby pojawić się w Boxee. Można spodziewać się, że część rozwiązań zostanie przeniesiona z firmware’u dla urządzenia Boxee Box. To między innymi zaktualizowana przeglądarka materiałów multimedialnych czy poprawki obejmujące odtwarzanie wideo i audio. Pojawią się też nowe usługi i serwisy obsługiwane przez Boxee. Poza tym producent zapowiedział, że ułatwiony zostanie dostęp do wydania open source programu. Ma to pozwolić użytkownikom na tworzenie własnych wersji Boxee.

Dotychczasową wersję programu można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)